Tırtıl Yuva ailesine katılmak ve ekibimizin parçası olmak için sende aşağıdaki formu doldurup bize ulaşabilirsin.

Çocuklarımızla birlikte eğlenceli vakitler geçirerek okulu sevmelerini sağlayacak, eğlenirken de çocuklara yaşlarına uygun bilgileri ve alışkanlıkları öğretecek 2 adet okul öncesi veya anaokulu öğretmeni ekip arkadaşı arıyoruz.

Nefis kokulu yemekleriyle kreşi mis gibi kokutacak, sağlığımızı korumamız için temizlik faaliyetlerini takip edecek, ihtiyaç duyulan anlarda da çocuklara destek olacak 2 tane ekip arkadaşı arıyoruz.

Başvurmadan önce bizi daha yakından tanımak için Atakum Kreş Tırtıl Yuva sayfasını baştan sona okuyup ekibimize uygun olduğunu düşünmen ve aşağıdaki şartları taşıyor olman gerekir.

 • Öncelikle çocukları çok seviyor olman tartışmasız bir kural. Sevmediğin taktirde çocukların istemediğin davranışlarına katlanamazsın.
 • Sağlığına dikkat ediyor olmalı ve mutlu olmak için çaba sarf ediyor olmalısın. Sağlıklı ve mutlu olduğun sürece başarılı olmaman için bir sebebin olamaz.
 • Hem kendi sağlığın hem de bizim sağlığımız için sigara içmiyor olman gerekiyor.
 • Hepimizin hayatında olsa da mümkün olduğunca az mazeret üretiyor olmalısın. Mazeret üretirsen sürekli yaptığımız yeniliklere ayak uyduramazsın.
 • Yeniliklere açık olmalı ve bunların ek iş olduğunu düşünmemelisin. Yaşadığımız sorunlara ve zamanımızı alan olaylara çözüm üretmek için sürekli kendimizi güncelliyoruz. Alışkanlıklarından vazgeçmek ve yeni şeylere alışmak zordur.
 • Yeni fikirler üretiyor olmalısın. Dün doğan çocukla bugün doğan çocuk arasında fark var. Bugün doğan çocuğa yeni bir şeyler öğretebilmek için yeni fikirler geliştirmen gerekiyor. Bu zamana kadar hiçbir fikre değerlendirmeden karşı çıkmadık ve kendi fikrini uygulayan ekip arkadaşımıza itiraz etmedik.
 • Boş işlerle uğraşmamalısın. Zamanın değerli ve bu zamanını verimli şekilde kullanmalısın. Bahsettiğimiz kesinlikle kendine ayırdığın veya dinlendiğin zaman değil.
 • Dijitalin ve sosyal medyanın ne olduğunu gerçek manada biliyor veya öğrenmeyi istiyor olmalısın.
 • Kreşteki uygulamalara mümkün olduğunca doğru bakmalısın. Örneğin sabah 7:30’da kreşi açıyorsan nöbet tuttuğunu değil çocuklarımız için hazırlık yapmaya geldiğini düşünmelisin.

Son olarak kendisini geliştiremeyen (yeni şeyler öğrenemeyen) kişilerle sadece kısa süreli çalışabildiğimizi ama ekibin içerisinde yeni birşey öğrenememenin de çok zor olduğunu hatırlatalım.

  Samsun Atakum Kreş İş İlanları
  Etiketlendi: