Çocuğunuzun günün büyük bir bölümünü geçirdiği öğretmeni hakkında bilgi almanız için daha pratik çözümler üretmeye gayret gösteriyoruz. Tırtıl Yuva olarak kreşlerde iletişim defteri olarak kullanılan veli ile öğretmenin günlük iletişimini sağlayan modeli dijitalleştirdik. Tamamen kendimiz hazırladığımız uygulama ile velilerimizin öğrenciler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Her öğrenci için özel olarak oluşturduğumuz sayfalara vermiş olduğumuz şifre ve öğrenci numarası bilgileri ile ulaşabilirsiniz. Atakum kreş Tırtıl Yuva Veli Bilgilendirme sistemine ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz.

Geliştirmiş olduğumuz ve sürekli yeni özellikler eklenen yazılımda çocuğunuzun kreşteki durumu ile alakalı birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Çocuklarımızın kreş içerisinde bir öğünde bulunan yemeklerin hangilerini ne kadar yedi? İlaçlarını hangi saatte yedi? Son boy ve kilo ölçümündeki değerleri ne kadar? Okulda kullanması için ihtiyaç duyduğu kıyafet, bez vb. herhangi bir şey var mı? Öğretmenin gün içerisinde belirtmek istediği özel bir durum var mı? Kaç kere tuvalete gitti, kaç kere bezi değişti? Kaka yaptı mı? Bugün gerçekleştirdiği etkinlikler neler? Sorularının cevaplarını bu yazılım ile çok kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Atakum kreş firması Tırtıl Yuva olarak sunmuş olduğumuz yazılım ile tüm bu özelliklerin yanında uygulamayı tamamen kendimiz geliştiriyor olmanın avantajı ile talep ettiğiniz özellikleri kısa süre içerisinde dahil edebiliyoruz.

Veli bilgilendirme sistemi gibi birçok faydalı ve çözüm odaklı projelerimizden haberdar olmak için Tırtıl Yuva sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Veli Bilgilendirme Sistemi