Okulumuzda öğretmenlerimiz belirlenen gün ve saatler doğrultusunda velilerimiz ile öğrencilerimizin gelişimi hakkında bilgilendirme görüşmeleri yapmaktadır. Bu görüşmeler öğrencilerimizin özel durumları hakkında bilgilendirmek, gereken yönlendirmeyi yapmak, aynı zamanda öğrencilerimizin mahremiyetine de önem verilerek sınıf ortamında değil bireysel paylaşılmasının doğru olması nedeniyle bu şekilde planlanmaktadır.

Randevular oluşturulurken öğretmen öğrenci ve velilerimizin uygun olduğu saat dilimleri planlanarak uygulanmaktadır. Bu görüşmeler ile bağlantılı olarak okulumuzda bulunan sosyal hizmet uzmanımızda çocukların gelişimini takip ettiğini, gerek bireysel psikososyal uygulamalar ile gerekse bulunduğu yaş grubu doğrultusunda kum terapi ve oyun terapi seansları takip etmekte olup tüm bu gerçekleştirilen uygulamaları velilerimiz ile paylaşarak çocukların gelişimlerini yakından takip edebilmelerini sağlamaktayız.

Görüşme günlerimiz Salı ve Perşembe günü olup uygun olduğunuz tarihlerdeki 13:00 – 15:00 saatleri arasında randevu için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Tuğba Gemici – Çocuk Gelişimi, Sosyal Hizmet Uzmanı ve Oyun Terapisti

Randevulu Veli Öğretmen Uzman Görüşmeleri